Smart TV Toshiba 43UV6F63DG DLED 4K Ultra HD 43"
Epuizat
Disponibilitate:
Stoc epuizat
Retur gratuit pentru toate comenzile eligibile
Dacă sunteți în căutare de articole noi în vogă pe piață, vă prezentăm Smart TV Toshiba 43UV6F63DG DLED 4K Ultra HD 43"!
  • Diagonala ecranului (cm):
    • 109,2 cm
    • 108 cm
  • Tip: Standard
  • Culoare: Negru
  • Caracteristici: Smart TV
  • Conectivitate: Bluetooth
  • Format: 16:9
  • Clasificare energetică: E
  • Tehnologie: DLED
  • Indice de reparabilitate: 5.7
  • Conexiuni: HDMI
  • Relație de aspect: 16:9
  • VESA: 200 x 200 mm
  • Smart TV: Da
  • Ecran: 43"
  • Frecvență: 50 - 60 Hz
  • Rezoluție: 4K Ultra HD
  • Formate:
    • Dolby Audio
    • JPEG
  • Tuner: DVB-C, DVB-T, DVB-T2
  • Montaj: VESA
  • Compatibil:
    • VESA 100 x 100
    • VESA 200 x 200 mm